W starożytnym Egipcie


Jeżeli nie boisz się wsiąść do wehikuł czasu, to animator firmy Smak Dzieciństwa przeniesie Cię do niezwykłego miejsca. Tam czekać na Was będą zagadki od samego faraona, jednak żeby je rozwiązać należy odczytać hieroglify. Oglądając wspaniałe widoki starożytnego Egiptu spróbujesz stworzyć piramidy lub biżuterię.

Czeka na Was niezwykła wyprawa na samą pustynię. Uważajcie na węże i nie dajcie się zwieść fatamorganie. Pomoże Wam w tym animator opowiadając ciekawostki na temat życia w Egipcie. Nie ominie Was spotkanie z mumią, która przygotowała dla Was ogromną niespodziankę.

Zdradzimy tylko tyle, że chętni będą mogli poczuć się jak prawdziwa mumia. Pustynia to świetne miejsce na zabawy z chustą Klanza oraz tunelem animacyjnym. Po tak dużej dawce pozytywnych emocji należy napić się pysznego soku na wzmocnienie, który sami przygotujecie według przepisu faraona. Kolorowe farbki i pomysłowy animator sprawią, że Wasze twarze pokryją egipskie malowidła. Kończąc przygodę w Egipcie ponownie uruchomimy wehikuł czasu, dzięki któremu wrócimy do teraźniejszych czasów – podobno maszyna miewa usterki

Podoba Ci się atrakcja?