Pidżama Party


To przyjęcie będzie inne od wszystkich, chociażby z tego względu, że odbędzie się piżamowy pokaz mody, zarówno dla dziewczyn jak i chłopców. Płeć piękna wspólnie z animatorem przygotuje odżywcze maseczki. Wcielicie się w zawodowych kucharzy, którzy przyrządzą same pyszności do piżamowej uczty. Porozmawiamy też o marzeniach sennych, które specjalnymi farbkami spróbujemy przenieść na antyramę. Będzie to wspaniała pamiątka urodzinowej imprezy.

Dodatkowo wykorzystamy Wasze jaśki do niesamowitej poduszkowej bitwy, która z pewnością wywoła wiele pozytywnych emocji. Czy ścigaliście się kiedyś w piżamach? Jeśli nie, to teraz macie okazję! Zobaczymy kto wygra takie konkurencje jak: poduszkowy i prześcieradłowy tor przeszkód, gwiazdkowe rzucanie do celu, kocykowe wyścigi i wiele innych. Nie zabraknie też zabawnych konkursów – najgłośniejsze chrapanie, najśmieszniejsza pozycja do snu, układanie piramidy z poduszek.

Jak piżama party, to obowiązkowo tańce z wykorzystaniem kolorowych pomponów. Po wszystkich szaleństwach stworzymy wyjątkową gawędę, którą spróbujecie przedstawić za pomocą scenek – improwizacja. Sprawdzimy też Waszą wiedzę na temat odległych planet

i gwiazd, które widać na niebie. Nie bójcie się – będą koła ratunkowe. Zapraszamy do złapania Waszych sennych marzeń z firma Smak Dzieciństwa.

Podoba Ci się atrakcja?