Gumisiowy świat


Gumisiowe urodziny są dla wszystkich dzieci, które chcą wyruszyć w podróż kryjącą wiele atrakcji. Zanim rozpoczniemy przygodę przeniesiemy się z sali urodzinowej do gumisiowego lasu – pomoże nam w tym magiczna bańka mydlana. Następnie każdy z Was spróbuje wykonać ulubionego misia. Zróżnicowana technika (glina, masa solna, plastelina, modelina) sprawi, że Wasze prace będą wyjątkowe. Z pewnością każdy z Was przez chwilę chciałby być odważnym Gumisiem, pomoże Wam w tym kreatywny animator.

Za pomocą profesjonalnych farb do twarzy na buźkach milusińskich pojawią się barwne noski, puszyste uszka i wszystko to, co sprawi, że będziecie prawdziwymi misiami. Każdy gość otrzyma specjalną gumi-jagodę, dzięki niej skakać będziecie, aż do samego nieba Swoją moc możecie wykorzystać w Gumisiowej olimpiadzie. Zawody rozpoczniemy od podskoków w parach, następne będą wyścigi w zbieraniu gumi-jagód na jednej nodze.

Atrakcja, która wywołuje wiele pozytywnych emocji to malowanie portretu kolegi z zamkniętymi oczami – dzięki temu powstaną zabawne karykatury. Nucąc piosenkę „Zobacz sam jak Gumisie skaczą tu i tam…” stworzymy skoczny układ taneczny. Nie zwlekaj – dołącz do naszej gromady!!!