Imprezy urodzinowe


Ciekawe urodziny dla dziecka – z nami to możliwe!

Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju zabawy. Dlatego kiedy nadchodzi dla nich ważny dzień, czyli urodziny, marzą o tym, aby był najbardziej wyjątkowy ze wszystkich. Imprezy urodzinowe dla dzieci to nasza specjalność. Z nami uda się każde przyjęcie. Przyjmujemy zlecenia na urodziny dziecka w Warszawie i Łodzi. Jaki mamy przepis na udane przyjęcie? Imprezy urodzinowe dla dzieci, których się podejmujemy, są zawsze dokładnie przemyślane i zaplanowane.

Gdy jednak mierzymy się z nimi w praktyce  nie brakuje nam elastyczności i kreatywności. Dzieci są często nieprzewidywalne – dlatego jesteśmy przygotowani na różne modyfikacje programu animacyjnego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na tego typu przyjęciach nie da się działać schematycznie. Grunt to zaskoczyć dzieci, a nie dać się zaskoczyć dzieciom! Ciekawe urodziny dla dziecka to wyzwanie, którego zawsze chętnie się podejmujemy. Jeśli więc nie masz pomysłu, czasu i miejsca na to, aby zorganizować imprezę urodzinową – na nas możesz liczyć w kompleksowym zakresie. Pomożemy Ci znaleźć nie tylko miejsce, ale również opracujemy plan działania.

Urodziny z pomysłem i… przesłaniem

Zarówno temat przewodni imprezy, jak i rodzaj oraz charakter zabaw dopasowywane są zawsze pod zainteresowania, wiek oraz ilość uczestników imprez urodzinowych. W zależności od grupy docelowej możemy zaproponować zadania, które dzieci wykonają same lub z pomocą rodziców. Oferujemy bogaty wachlarz zabaw, które z pewnością wciągną niejednego małego uczestnika imprezy i zapewnią mu moc niepowtarzalnych atrakcji i wrażeń. Prowadzący imprezy urodzinowe animator może przebrać się za klauna, księżniczkę, pirata lub wcielić się w każdą inną postać. Prowadzone przez nas urodziny dla dzieci to również okazja do tego, aby nauczyły się czegoś nowego. Czasami są to tak podstawowe rzeczy jak kolory, kształty, litery czy cyfry, a czasami elementy rywalizacji, współpracy czy nauka samodzielności.

Urodziny dla dzieci w Warszawie i Łodzi

Jeśli mieszkasz w takim mieście jak Warszawa czy Łódź, a w Twoim kalendarzu zbliżają się urodziny dziecka, to chętnie pomożemy Ci zorganizować przyjęcie dla Twojej pociechy. Obojętnie czy w domowych warunkach, czy w wynajętym lokalu, na placu zabaw w centrum handlowym czy też w plenerze – nasz animator na urodziny wszędzie poradzi sobie doskonale! To osoba, która jest jednocześnie nauczycielem, psychologiem i artystą. Dlatego bez problemu sprosta imprezom urodzinowym organizowanym dla dzieci w różnym wieku, z różnym temperamentem czy zainteresowaniami.

Jeśli chcesz zorganizować ciekawe urodziny dla dziecka, to tylko z nami! Wypełnimy w ciekawy sposób każdą imprezę urodzinową. Gwarantujemy wrażenia, o których zarówno jubilat, jak i jego goście szybko nie zapomną! Przekonaj się sam!

 

Atrakcje

miejsce na urodziny dziecka warszawa

Zabawa dzieci z rodzicami

Urodziny to doskonała okazja do wspólnej zabawy rodziców z dziećmi. Dorośli mogą poczuć smak dzieciństwa a maluchy mają "frajdę" z zabawy z rodzicami. Tego rodzaju przyjęcie każdy zapamięta na długie lata.
imprezy urodzinowe warszawa

Urodzinowa olimpiada

Olimpiada sportowa jest doskonałą okazją do wzbudzenia ducha zdrowej rywalizacji między uczestnikami imprezy. Każdy gość będzie miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności sportowych.
ciekawe urodziny warszawa

W Kubusiowej kranie

"Puchatek podrapał się w ucho, lekko zakłopotany. - Czy naprawdę są dziś Twoje urodziny? - Tak jest. - Ah, więc przyjmij ode mnie najserdeczniejsze życzenia, Kłapousiu! - Nawzajem, Kubusiu Puchatku. - Przecież to nie moje urodziny. - Nie, moje. - Więc, dlaczego powiedziałeś " nawzajem"? - A czemu by nie? Chyba nie chcesz być zawsze nieszczęśliwy w dniu moich urodzin, co? - Aha, rozumiem – powiedział Puchatek".
fajne miejsce na urodziny dla dziecka warszawa

Piraci

A hoj, a hoj chcesz zostać piratem? Dołącz do wesołej załogi poszukiwaczy skarbów. Niegroźna nam burza czy deszcz my zawsze świetnie bawimy się.
Warszawa - miejsce na urodziny dziecka

Pingwiny z Madagaskaru

Pingwiny z Madagaskaru to wspaniała okazja by przeżyć niezapomnianą przygodę wraz załogą króla Juliana. Zapraszamy do wspólnej urodzinowej zabawy.
Warszawa - imprezy urodzinowe

Angry Birds

Każde dziecko zna doskonale postacie z "Angry Birds". Już teraz Twoja pociecha może przeżyć zabawę urodzinową razem z nimi. Scenariusz z odpowiednimi zabawami sprawi, że Twoje dziecko poczuje się jak w prawdziwej planszy do gry.

Dżungla

Wyprawa w głąb dżungli kryje w sobie wiele tajemnic oraz przygód, o których warto się przekonać. Każde dziecko odnajdzie coś dla siebie. Goście będą mieli okazję wykazać się odwagą oraz sprytem. Podejmij wyzwanie!!

Wioska indiańska

Wyprawa do Indiańskiej wioski to wspaniała zabawa nie tylko dla chłopców, ale i dziewczynek. Pobudzimy wyobraźnię Państwa pociech oraz stworzymy okazję do rozwijania zdolności manualnych, społecznych oraz zręcznościowych.

W starożytnym Egipcie

Chcesz zaspokoić dziecięcą ciekawość o czasach starożytnych? Dobrze trafiłeś. Zabawa o tematyce Starożytnego Egiptu rozbudzi pasję historyczną oraz wykształci w dzieciach umiejętność wyjaśniania i rozwiązywania zagadek.

Magiczne przyjęcie

Ta niezwykle emocjonująca wyprawa do świata magii na długo zapadnie w pamięci dzieci. W ten niezwykły dzień dzieci będą miały okazję rozwijać swoją wyobraźnię oraz kreatywność. Magia sprawi, że wszystko będzie możliwe.

Pidżama party

Propozycja nie tylko dla tych co lubią spać. Dzieci na urodzinową zabawę przychodzą w piżamach oraz mogą zabrać swoje ulubione przytulanki. Gwarantujemy urodziny jak ze snu.

Księżniczki i rycerze

Dawno, dawno temu, za górami za lasami w pięknym zamku odbył się bal księżniczek i rycerzy. Każdy z nich pięknie wyglądał. Księżniczki tańczyły, rycerze walczyli, a najważniejsze, że wszyscy dobrze się bawili.

W smerfowej dolinie

Hej dzieci jeśli chcecie zobaczyć Smerfów las - do urodzin dziś zapraszamy Was. Wyprawa Smerfów wędruje przez las po wielki skarb.

Gumisiowy świat

Dzieci zamieniają się w Gumisie (malowanie twarzy) i przez całą imprezę urodzinową żyją w ich świecie, gdzie muszą wykazać się odwagą, pić sok z gumi – jagód oraz posługiwać się magiczną księgą, w której zapisane są magiczne zadania.