Imprezy urodzinowe dla dzieci Warszawa i Łódź


Ciekawe urodziny dla dziecka – z nami to możliwe!

Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju zabawy. Dlatego kiedy nadchodzi dla nich ważny dzień, czyli urodziny, marzą o tym, aby był najbardziej wyjątkowy ze wszystkich. Imprezy urodzinowe dla dzieci to nasza specjalność. Z nami uda się każde przyjęcie. Przyjmujemy zlecenia na urodziny dziecka w Warszawie i Łodzi. Jaki mamy przepis na udane przyjęcie? Imprezy urodzinowe dla dzieci, których się podejmujemy, są zawsze dokładnie przemyślane i zaplanowane.

Gdy jednak mierzymy się z nimi w praktyce  nie brakuje nam elastyczności i kreatywności. Dzieci są często nieprzewidywalne – dlatego jesteśmy przygotowani na różne modyfikacje programu animacyjnego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na tego typu przyjęciach nie da się działać schematycznie. Grunt to zaskoczyć dzieci, a nie dać się zaskoczyć dzieciom! Ciekawe urodziny dla dziecka to wyzwanie, którego zawsze chętnie się podejmujemy. Jeśli więc nie masz pomysłu, czasu i miejsca na to, aby zorganizować imprezę urodzinową – na nas możesz liczyć w kompleksowym zakresie. Pomożemy Ci znaleźć nie tylko miejsce, ale również opracujemy plan działania.

Urodziny z pomysłem i… przesłaniem

Zarówno temat przewodni imprezy, jak i rodzaj oraz charakter zabaw dopasowywane są zawsze pod zainteresowania, wiek oraz ilość uczestników imprez urodzinowych. W zależności od grupy docelowej możemy zaproponować zadania, które dzieci wykonają same lub z pomocą rodziców. Oferujemy bogaty wachlarz zabaw, które z pewnością wciągną niejednego małego uczestnika imprezy i zapewnią mu moc niepowtarzalnych atrakcji i wrażeń. Prowadzący imprezy urodzinowe animator może przebrać się za klauna, księżniczkę, pirata lub wcielić się w każdą inną postać. Prowadzone przez nas urodziny dla dzieci to również okazja do tego, aby nauczyły się czegoś nowego. Czasami są to tak podstawowe rzeczy jak kolory, kształty, litery czy cyfry, a czasami elementy rywalizacji, współpracy czy nauka samodzielności.

Urodziny dla dzieci w Warszawie i Łodzi

Jeśli mieszkasz w takim mieście jak Warszawa czy Łódź, a w Twoim kalendarzu zbliżają się urodziny dziecka, to chętnie pomożemy Ci zorganizować przyjęcie dla Twojej pociechy. Obojętnie czy w domowych warunkach, czy w wynajętym lokalu, na placu zabaw w centrum handlowym czy też w plenerze – nasz animator na urodziny wszędzie poradzi sobie doskonale! To osoba, która jest jednocześnie nauczycielem, psychologiem i artystą. Dlatego bez problemu sprosta imprezom urodzinowym organizowanym dla dzieci w różnym wieku, z różnym temperamentem czy zainteresowaniami.

Jeśli chcesz zorganizować ciekawe urodziny dla dziecka, to tylko z nami! Wypełnimy w ciekawy sposób każdą imprezę urodzinową. Gwarantujemy wrażenia, o których zarówno jubilat, jak i jego goście szybko nie zapomną! Przekonaj się sam!

Imprezy urodzinowe

miejsce na urodziny dziecka warszawa

Zabawa dzieci z rodzicami

Urodziny to doskonała okazja do wspólnej zabawy rodziców z dziećmi. Dorośli mogą poczuć smak dzieciństwa, a maluchy mają prawdziwą frajdę z zabawy z najbliższymi. Tego typu przyjęcie każdy uczestnik zapamięta na długie lata. To propozycja skierowana do osób z Warszawy i okolic, które chcą zapewnić dziecku niezapomniane przeżycia urodzinowe i wraz z nim świętować ważne chwile. Często okazuje się, że dzieci bardziej niż prezentów pragną tego, aby rodzice byli obok i bawili się wraz z nimi. Ciekawe urodziny, podczas których nie tylko najmłodsi będą angażować się w konkursy, zabawy i wyzwania, to świetny pomysł na integrację pokoleń. Nie wiesz, gdzie je zorganizować? Znajdziemy fajne miejsce na urodziny! Możemy je przygotować w plenerze, w wynajętym lokalu albo sali zabaw. Zaproś nas do wspólnego świętowania, a o nudzie nie będzie mowy!

imprezy urodzinowe warszawa

Urodzinowa olimpiada

Olimpiada sportowa jest doskonałą okazją do wzbudzenia ducha zdrowej rywalizacji między uczestnikami imprezy. Każdy gość będzie miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności sportowych. Poziom trudności konkurencji dostosujemy do wieku i możliwości dzieci - tak, aby każdy mógł wziąć udział we wspólnej, urodzinowej zabawie. Sportowa rywalizacja to świetny pomysł, jeśli chodzi o ciekawe urodziny, które nieprędko zostaną zapomniane. W letnich miesiącach, gdy pogoda dopisuje, fajną zabawę możemy zorganizować w plenerze - na przykład w przydomowym ogrodzie. Zimą pomożemy natomiast znaleźć w Warszawie takie miejsce na urodziny, w którym dzieci będą wspaniale się czuły. W programie imprezy są rozmaite zawody, m.in. wyścigi, gry zręcznościowe i sprawnościowe oraz specjalna strefa kibica. To jak, gotowi do startu?

ciekawe urodziny warszawa

W Kubusiowej krainie: bajkowa impreza

"Puchatek podrapał się w ucho, lekko zakłopotany. - Czy naprawdę są dziś Twoje urodziny? - Tak jest. - Ach, więc przyjmij ode mnie najserdeczniejsze życzenia, Kłapousiu! - Nawzajem, Kubusiu Puchatku. - Przecież to nie moje urodziny. - Nie, moje. - Więc, dlaczego powiedziałeś "nawzajem"? - A czemu by nie? Chyba nie chcesz być zawsze nieszczęśliwy w dniu moich urodzin, co? - Aha, rozumiem – powiedział Puchatek". Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko przeżyło wyjątkową przygodę i na długo zapamiętało swoje urodziny w gronie przyjaciół - zorganizuj mu ciekawą imprezę, której motywem przewodnim będzie Kubuś Puchatek. Pomożemy Ci znaleźć fajne miejsce w Warszawie - idealne na tematyczne, urodzinowe przyjęcie dla dzieci. Zadbamy też o kostiumy i przygotujemy liczne atrakcje. Kubusiowe urodziny możemy zorganizować w plenerze lub pod dachem. Zapraszamy!

fajne miejsce na urodziny dla dziecka warszawa

Urodzinowi piraci

Ahoj, ahoj! Chcesz zostać piratem? Dołącz do wesołej załogi poszukiwaczy skarbów. Niegroźna nam straszna burza czy deszcz - my zawsze świetnie bawimy się. A w Twoje urodziny pomożemy Ci odnaleźć skarb! Zatem, na pokład! Imprezy urodzinowe w stylu pirackim to wyjątkowa propozycja dla małych fanów kapitana Jacka Sparrowa. Groźne przebrania, prowadząca do skarbu mapa i przysmaki, dające siłę małym poszukiwaczom - to jest to! Pirackie urodziny dla dzieci to świetny pomysł na świętowanie w plenerze. Jeśli rodzice mają taką możliwość, ogród to fajne miejsce na tego rodzaju animację. Jeśli jednak nie ma się do dyspozycji odpowiedniej ilości miejsca - my chętnie pomożemy w jego znalezieniu w Warszawie! Przejmiemy stery i zorganizujemy maluchowi naprawdę ciekawe urodziny. To co, płyniemy? Kierunek: dobra zabawa!

Warszawa - miejsce na urodziny dziecka

Pingwiny z Madagaskaru

Impreza urodzinowa, której motywem przewodnim są znane wszystkim pingwiny z Madagaskaru to wspaniała okazja do tego, by przeżyć niezapomnianą przygodę wraz z załogą króla Juliana. Zapraszamy do wspólnej urodzinowej zabawy! Jej elementami będą kreatywne zajęcia, gra zespołowa, konkursy i tańce. Przyjęcie z pingwinami to pomysł na ciekawe urodziny dla dzieci, które zostaną na długo zapamiętane. Skipper, Kowalski i reszta drużyny zadbają o to, aby nikt się nie nudził! Imprezę możemy zorganizować w plenerze (latem) lub w domu albo innym miejscu. To propozycja dla rodzin, mieszkających w Warszawie i chcących sprezentować swoim pociechom niezapomniane, fajne urodziny z wieloma atrakcjami. Gwarantujemy, że dla dzieci będzie to wspaniała przygoda, o której chętnie opowiedzą rodzinie i kolegom w szkole!

Warszawa - imprezy urodzinowe

Angry Birds: urodziny z polotem

Każde dziecko zna doskonale postacie z "Angry Birds". Już teraz Twoja pociecha może przeżyć szczególną w swoim życiu imprezę urodzinową - razem z nimi. Scenariusz z odpowiednimi zabawami sprawi, że Twoje dziecko poczuje się jak w prawdziwej planszy do gry. Współpraca zespołowa to tylko jedna z umiejętności, które maluchy będą mogły rozwinąć, świetnie się przy tym bawiąc. Liczne konkursy i zagadki, a także wyzwania sprawiają, że impreza z Angry Birds to idealny pomysł na ciekawe urodziny dla dziecka - na przykład letnie przyjęcie w plenerze (w ogrodzie albo na działce). Jeśli jednak nie masz odpowiedniej przestrzeni - nie martw się! Pomożemy znaleźć fajne miejsce na urodziny - takie, w którym dzieci będą mogły się wyszaleć. W Warszawie takich lokalizacji nie brakuje. Zapraszamy do wspólnej, ptasiej zabawy!

Urodzinowa dżungla

Urodzinowa dżungla

Wyprawa w głąb dżungli kryje w sobie wiele tajemnic, które warto odkryć, ciekawych miejsc oraz przygód, których trzeba doświadczyć. Każde dziecko odnajdzie tu coś dla siebie. Goście będą mieli okazję wykazać się odwagą oraz sprytem. Podejmij wyzwanie! Ciekawe zadania oraz konkursy to szansa na to, aby wyzwolić kreatywność, której maluchom z pewnością nie brakuje. Fajnym miejscem na urodziny w dżungli będzie przydomowy ogród. Jeśli jednak nie ma się takiej przestrzeni lub impreza dla dzieci jest organizowana zimą, znakomicie poradzimy sobie też we wnętrzu. Klimat prawdziwej dżungli w środku Warszawy? Czemu nie! Urodziny to przecież nie tylko baloniki i zdmuchiwanie świeczek - to także wspaniała, integrująca zabawa w gronie najbliższych - w plenerze lub w domu. Daj się porwać z tej okazji w dzikie zakątki!

Wioska indiańska

Wyprawa do indiańskiej wioski to wspaniały pomysł na urodziny - nie tylko dla chłopców, ale i dla dziewczynek. Pobudzimy wyobraźnię Waszych pociech oraz stworzymy okazję do rozwijania zdolności manualnych, społecznych i zręcznościowych. Wódz plemienia zadba o to, aby były to dla dziecka ciekawe urodziny, pełne przygód i atrakcji. Możemy je zorganizować w plenerze lub w pomieszczeniu - zależnie od Państwa upodobań i od pogody. W razie potrzeby pomożemy znaleźć fajne miejsce na urodzinową imprezę. Podczas przyjęcia nie zabraknie również smacznych przekąsek dla członków plemienia. W końcu muszą oni mieć siłę, aby własnoręcznie zbudować wigwam, prawda? Dzięki nam Warszawa choć na chwilę stanie się miejscem, w którym stacjonuje indiańskie plemię - odważne, pomysłowe i pełne ochoty do zabawy. Świetna zabawa dla dzieci zapewniona. Howgh!

Urodziny w Egipcie

Urodziny w starożytnym Egipcie

Chcesz zaspokoić dziecięcą ciekawość o czasach starożytnych i jednocześnie urządzić dziecku wyjątkową imprezę urodzinową? Dobrze trafiłeś. Zabawa o tematyce starożytnego Egiptu rozbudzi pasję historyczną oraz wykształci w dzieciach umiejętność wyjaśniania i rozwiązywania zagadek. Przeniesienie się do krainy faraonów to świetny pomysł na ciekawe urodziny - zwłaszcza dla małych pasjonatów podróży. I choć tak naprawdę nie wyjedziemy w to fajne miejsce - pod słynne piramidy, to klimat egipskich hieroglifów, starożytnych mumii oraz tajemniczej pustyni będzie nam towarzyszył tu, w Warszawie. Podczas imprezy nie zabraknie smacznych przekąsek, a z pomalowanych buziek nie będzie schodził uśmiech. Przyjęcie w plenerze? A może urodziny w domu? Klimat Egiptu sprzed wieków możemy wykreować dla dzieci w dowolnym miejscu!

Magiczne urodziny

Magiczne przyjęcie

Ta niezwykle emocjonująca wyprawa do świata magii na długo pozostanie w pamięci dzieci. W ten szczególny dzień dziecko będzie miało okazję rozwijać swoją wyobraźnię oraz kreatywność. Magia sprawi, że wszystko stanie się możliwe. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób zorganizować córce czy synowi ciekawe urodziny - zdaj się na nas! Dojedziemy do dowolnego miejsca w Warszawie, aby choć na kilka godzin zamienić je w magiczną krainę. Czarodziejska bańka mydlana, wyjątkowe wróżby i własnoręcznie zrobiona, urodzinowa różdżka - takie fajne urodziny w doborowym towarzystwie rodziców i przyjaciół to najlepszy prezent! Magiczny wieczór może odbyć się w wybranym przez rodziców miejscu - w plenerze lub w domu. W jego trakcie każdy może poczuć się jak Harry Potter. Zapraszamy dzieci do niesamowitej, magicznej krainy - idealnej na piękne urodziny!

Pidżama party

Propozycja nie tylko dla tych, którzy lubią spać. Dzieci na urodzinową zabawę przychodzą w piżamach oraz mogą zabrać swoje ulubione przytulanki. Gwarantujemy urodziny jak ze snu! Podczas przyjęcia nie zabraknie zabaw dla dzieci, takich jak bitwa na poduszki, pokaz mody nocnej czy rozmaite wyścigi. Tym razem, zamiast bawić się w plenerze, spędzimy czas w przytulnym, fajnym miejscu: w domowym zaciszu, opowiadając sobie niezwykłe historie i przenosząc się tym samym do krainy marzeń sennych. Tutaj każdy może stać się dzielnym rycerzem czy kolorowym misiem! Pidżama party to pomysł na ciekawe urodziny, możliwe do zrealizowania w dowolnym domu w Warszawie. Organizowane przez nas imprezy urodzinowe w piżamach są wyjątkowe - przekonaj się sam. Twoje dziecko na pewno będzie zachwycone - jego przyjaciele i goście również!

Księżniczki i rycerze

Dawno, dawno temu, za górami za lasami, w pięknym zamku odbył się bal księżniczek i rycerzy. Każda z tych osób wyglądała przepięknie. Księżniczki tańczyły, rycerze walczyli, a najważniejsze, że wszyscy dobrze się bawili... Czy to tylko kolejna baśń? Czy też rzeczywistość, która może się ziścić? Z nami wszystko jest możliwe! Jeśli szukasz pomysłu na ciekawe urodziny dla dzieci, na przykład bliźniaków, pozwól im na jeden dzień przenieść się w średniowieczne klimaty. Sprawimy, iż mieszkanie w Warszawie na kilka godzin stanie się potężną warownią z pięknymi, królewskimi komnatami. Urodzinowe walki rycerzy mogą odbyć się w plenerze - w przydomowym ogrodzie, który będzie niczym zamkowy dziedziniec. Możemy też wytypować inne, fajne miejsce na królewskie urodziny dla dziecka. Małych gości imprezy czeka wiele atrakcji, w tym bal z dworskimi tańcami. Gotowi?

W smerfowej dolinie

"Hej, dzieci, jeśli chcecie zobaczyć Smerfów las" - w urodziny zapraszamy Was! Urodzinowe przyjęcie w klimacie Smerfów to propozycja dla dzieci, które szczególnie lubią te małe, sympatyczne postacie i chciałyby choć na chwilę przenieść się do ich kolorowego świata. Wyprawa Smerfów wędruje przez las po wielki skarb. Na drodze do jego zdobycia nie zabraknie fascynujących przygód i zagadek od Ważniaka. Jedno jest pewne - żaden mały Smerf nie zostanie tego wieczoru Marudą! Będą to ciekawe urodziny, obfitujące w rozmaite konkursy i zabawy. Ważne jest jedno - podczas imprezy trzeba będzie uważać, aby nie dać się rozpoznać Gargamelowi. Fajne miejsce, jakim jest smerfowy las, tutaj - w Warszawie?! Czemu nie! Możemy go wykreować w plenerze lub w domu - ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia! Dla dziecka urodziny w takim klimacie będą naprawdę smerfne!

Gumisiowy świat

Podczas tego typu imprezy dzieci zamieniają się w Gumisie (malowanie twarzy) i przez całe urodziny żyją w ich świecie, gdzie muszą wykazać się odwagą, pić sok z gumijagód oraz posługiwać się magiczną księgą, w której zapisane są magiczne zadania. Jak się dostać do tego fajnego miejsca, jakim jest Gumisiowy las? To proste - wystarczy zaczarowana bańka mydlana. Impreza z Gumisiami to propozycja wyjątkowych, ciekawych urodzin, które na długo pozostaną w pamięci dziecka. Latem, gdy pogoda dopisuje, dobrym pomysłem będzie zorganizowanie ich w plenerze - na przykład na działce. Wiemy jednak, iż w Warszawie nie każdy ma swój kawałek ogrodu. Nic nie szkodzi! Gumisiowy świat możemy wykreować dla dzieci również w innym miejscu. Zadbamy o to, aby maluchy świetnie się bawiły - niezależnie od tego, gdzie odbywa się urodzinowe przyjęcie.

Tematyczne imprezy urodzinowe - Warszawa i okolice

Jeśli Twoje dziecko uwielbia bajkowy świat, tematyczne przyjęcie będzie dla niego najlepszym prezentem urodzinowym. Maluch wpadnie w zachwyt - zwłaszcza gdy zadbasz o to, aby impreza była niespodzianką. Twoja córeczka marzy, by zostać księżniczką? A może synek chętnie przeniósłby się w świat Smerfów? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Twojemu dziecku spełnić to marzenie - i to w wyjątkowy dzień, w jego urodziny! Nasi animatorzy działają na terenie Warszawy, Łodzi i okolic.

To propozycja skierowana do tych rodziców, którzy pragną, aby ich pociecha miała tym razem wyjątkową i nieprzeciętną imprezę urodzinową. Okazuje się, że tort z odpowiednią liczbą świeczek, prezent i kolorowe baloniki nie muszą być jedynymi atrakcjami przyjęcia. Aby wszyscy goście dobrze się bawili i długo wspominali te urodziny, w których mieli zaszczyt uczestniczyć, warto skorzystać z pomocy animatorów. Dla dzieci tematyczna impreza to wielka frajda, a fotografie, zrobione przez rodziców, będą piękną pamiątką w rodzinnym albumie ze zdjęciami.

Jeśli wahasz się, czy organizować przyjęcie w domu, możemy znaleźć inne, fajne miejsce na urodziny. Ważne, aby dzieci czuły się tam swobodnie i w pełni mogły wykorzystać swój potencjał. Sprawimy, że pociechy na kilka godzin zamienią się w wesołe Smerfy, odważnych Indian lub w inne postacie. Dziecko, które w tym dniu świętuje, spędzi niezapomniany czas ze swoimi małymi przyjaciółmi. Zapraszamy do kontaktu - animator doradzi, która impreza tematyczna będzie najlepsza dla Waszej pociechy!