Atrakcje


Długopis 3D bajka

Warsztaty z długopisami 3D - „ Magiczny ołówek to nie bajka”

Długopis 3D jest doskonały do kreatywnej i fantastycznej zabawy dla dzieci. Najmłodsi podczas warsztatów mogą uwolnić swoją wyobraźnię i zrealizować wymarzone projekty. Z pewnością jest to dla nich niezwykle inspirujące doświadczenie. Długopis 3D wprowadza dzieci w niezwykłą, bajkową krainę, w której wszystko jest możliwe. Teraz magia jest na wyciągnięcie ręki! Wyobraźnia bez granic. Uczestnicy zajęć mogą wykonać ozdoby, gadżety, figurki, napisy wszystko to, co „naszkicuje” ich wyobraźnia! Podczas warsztatów dzieci wcielają się w rolę przestrzennych kreatorów. Od prowadzących otrzymują szablony, które pomagają im stawiać pierwsze kroki z długopisem 3D. Zapewniamy, że każdy rysunek nabierze wymiaru 3d.

Fotobudka atrakcje

Fotobudka

Fotobudka to atrakcja przygotowana z myślą o najmłodszych i dorosłych. Urozmaici każdą imprezę. Doskonale sprawdza się jako uzupełnienie wesel, imprez firmowych, przyjęć komunijnych, eventów, festynów, studniówek czy też urodzin. Sesja zdjęciowa z zabawnymi gadżetami sprawi wiele radości zaproszonym gościom, a wykonane "od ręki" zdjęcia będą niesamowitą pamiątką. Personalizacja wydruków daje możliwość stworzenia indywidulanej ramki, np. z datą uroczystości, imionami Pary Młodej itp. Fotoudka to najlepszy sposób na rozluźnienie gości i wprowadzenie radosnej atmosfery podczas imprez!

przebieranki

Urodzinowe przebieranki

Każde dziecko będzie mogło choć przez chwilę wcielić się w zabawną postać. Sesja fotograficzna w trakcie takich przebieranek to świetna zabawa oraz duża dawka pozytywnej energii.

Balonikowe ZOO

Tworzenie z baloników różnych postaci pobudzi wyobraźnię Twojego dziecka. Animatorzy stworzą z balonów barwne, zabawne figury, które umilą gościom zabawę.

Malowanie buziek

W tym wyjątkowym dniu możesz stać się kimś innym. Dziewczynki mogą być motylkami, a chłopcy groźnymi piratami. Dzięki kolorowym buźkom każde dziecko poczuje się wyjątkowo, a o to chodzi!!!

Fontanna czekoladowa

Jeden z ulubionych smaków dzieciństwa to czekolada. W związku z tym nasza firma daje Państwu możliwość wypożyczenia czekoladowej fontanny, która sprawi radość nie tylko dzieciom. Czekolada w połączeniu z owocami bądź chrupkami kukurydzianymi będzie rozpieszczać Państwa podniebienia.

Animatorzy przebrani za postaci z bajek

Tygrysek Brykacz, Królik Marchewka, Smok Bazyliszek, a może Klaun Psikus? Zaproś wybraną przez Ciebie postać na imprezę dla dzieci!!! Radość i uśmiech na twarzach dzieci - gwarantowane.

Zamykanie w bańce mydlanej

Wspaniałe doświadczenie dla każdego - małego i dużego. Tego rodzaju atrakcja daje wiele radości osobie zamykanej jak i ją otaczających. Mimo, że zamknięcie w bańce mydlanej trwa krótką chwilę sprawia wiele radości i pozytywnych emocji.

Pokaz baniek mydlanych

Małe i duże bańki mydlane cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci i dorosłych. Bańki mydlane mają w sobie magiczną moc, która sprawia, że u każdego pojawia się uśmiech. Atrakcja ta daję sporą porcję zabawy oraz radości dzieciom, które uwielbiają biegać i łapać olbrzymie bańki mydlane.

PROFESJONALNA MASZYNA DO POPCORNU

Popcorn to idealna przekąska podczas imprez okolicznościowych. Firma Smak Dzieciństwa proponuje urozmaicenie imprez profesjonalną maszyną do robienia przepysznego i chrupiącego popcornu. Dzieci oraz dorośli będą zachwyceni jego smakiem.

PROFESJONALNA MASZYNA DO WATY CUKROWEJ

Ten przysmak sprawi, że urodziny Twojej pociechy będą wyjątkowe. Każdy z rodziców kojarzy watę cukrową ze smakiem dzieciństwa. Dlatego też nasza firma proponuje nieograniczoną ilość waty cukrowej dla każdego gościa. Zaszalej wspólnie ze swoim dzieckiem.

Wytwornica do baniek mydlanych

Bańki mydlane = radość!!! Bańki mydlane, wszędzie bańki!!! To świetna opcja uatrakcyjnienia imprezy dla dzieci.