Atrakcje


przebieranki

Urodzinowe przebieranki

Każde dziecko będzie mogło choć przez chwilę wcielić się w zabawną postać. Sesja fotograficzna w trakcie takich przebieranek to świetna zabawa oraz duża dawka pozytywnej energii.

Balonikowe ZOO

Tworzenie z baloników różnych postaci pobudzi wyobraźnię Twojego dziecka. Animatorzy stworzą z balonów barwne, zabawne figury, które umilą gościom zabawę.

Malowanie buziek

W tym wyjątkowym dniu możesz stać się kimś innym. Dziewczynki mogą być motylkami, a chłopcy groźnymi piratami. Dzięki kolorowym buźkom każde dziecko poczuje się wyjątkowo, a o to chodzi!!!

Fontanna czekoladowa

Jeden z ulubionych smaków dzieciństwa to czekolada. W związku z tym nasza firma daje Państwu możliwość wypożyczenia czekoladowej fontanny, która sprawi radość nie tylko dzieciom. Czekolada w połączeniu z owocami bądź chrupkami kukurydzianymi będzie rozpieszczać Państwa podniebienia.

Animatorzy przebrani za postaci z bajek

Tygrysek Brykacz, Królik Marchewka, Smok Bazyliszek, a może Klaun Psikus? Zaproś wybraną przez Ciebie postać na imprezę dla dzieci!!! Radość i uśmiech na twarzach dzieci - gwarantowane.

Zamykanie w bańce mydlanej

Wspaniałe doświadczenie dla każdego - małego i dużego. Tego rodzaju atrakcja daje wiele radości osobie zamykanej jak i ją otaczających. Mimo, że zamknięcie w bańce mydlanej trwa krótką chwilę sprawia wiele radości i pozytywnych emocji.

Pokaz baniek mydlanych

Małe i duże bańki mydlane cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci i dorosłych. Bańki mydlane mają w sobie magiczną moc, która sprawia, że u każdego pojawia się uśmiech. Atrakcja ta daję sporą porcję zabawy oraz radości dzieciom, które uwielbiają biegać i łapać olbrzymie bańki mydlane.

PROFESJONALNA MASZYNA DO POPCORNU

Popcorn to idealna przekąska podczas imprez okolicznościowych. Firma Smak Dzieciństwa proponuje urozmaicenie imprez profesjonalną maszyną do robienia przepysznego i chrupiącego popcornu. Dzieci oraz dorośli będą zachwyceni jego smakiem.

PROFESJONALNA MASZYNA DO WATY CUKROWEJ

Ten przysmak sprawi, że urodziny Twojej pociechy będą wyjątkowe. Każdy z rodziców kojarzy watę cukrową ze smakiem dzieciństwa. Dlatego też nasza firma proponuje nieograniczoną ilość waty cukrowej dla każdego gościa. Zaszalej wspólnie ze swoim dzieckiem.

Wytwornica do baniek mydlanych

Bańki mydlane = radość!!! Bańki mydlane, wszędzie bańki!!! To świetna opcja uatrakcyjnienia imprezy dla dzieci.