Animacje – rewelacje


Każdego dnia zmagamy się z wieloma wyzwaniami dotyczącymi prozy życia.  Wymagający szef przed, którym chcemy pokazać się z jak najlepszej strony, katorżnicze ćwiczenia, „fitnesowy” jadłospis,  stawianie coraz  to wyżej poprzeczki, by nie zostać w tyle, a do tego wszystkiego bycie dla siebie jak najlepszym stylistą mody. W tym całym pędzie i szaleństwie nagle nadchodzi dzień urodzin naszej pociechy, która oczekuje od nas wystrzałowej imprezy. Ogarnia nas przerażanie i powstaje tysiąc pytań oraz wątpliwości jak taką imprezę zorganizować.  Czeka nas nie lada wyzwanie: zaproszenia, słodkości, tort oraz pomysły na zabawy. W zasadzie nie wiemy od czego zacząć i zostajemy z niczym.

I zadajemy teraz sobie pytanie – czy jest ktoś, kto uratuje zapracowanych i zagonionych rodziców? Tak! Na ratunek przychodzą firmy zajmujące się animacją zabaw dla dzieci. Skorzystanie z takiej oferty jest dużym udogodnieniem i wybawieniem rodziców z kłopotów.

Firmy animacyjne zapewniają szeroki wachlarz atrakcji, które sprawią, że  przyjęcie urodzinowe na długo zapadnie w pamięć jubilatowi i gościom.  Wielobarwna chusta i tunel animacyjny są podstawowym elementem zabaw –  wywołują wiele pozytywnych emocji oraz wspaniale integrują grupę.

Dzieci mogą poczuć się jak księżniczka, tygrysek a nawet zombie. Zdawałoby się, że wystarczy do tego tak niewiele – farbki. Jednak przepis na pięknie umalowaną buzię to przede wszystkim kreatywność i profesjonalizm  animatora.

Balonikowe zoo to kolejna atrakcja wywołująca zadowolenie na twarzach małych gości. Okazuje się, że z balonów można wyczarować wiele bajecznych postaci oraz gadżety do zabawy.

 

Pokaz baniek mydlanych zachwyci nie tylko najmłodszych baa nawet porwie zza stołów wujków i ciotki. Po chwili wszyscy goście rywalizują ze sobą w spontanicznej konkurencji łapania baniek. P.S. Zazwyczaj wygrywają najstarsi zawodnicy. Świetną kontynuacją bańkowej zabawy jest zamykanie w bańce mydlanej, która cieszy się dużą popularnością.

Wszystkie wyżej wymienione atrakcje profesjonalnie poprowadzą animatorzy przebrani za bajeczne postacie. Miłą niespodzianką dla dziecka jest zabawa z tygryskiem czy z wielkim zielonym smokiem. Niektóre firmy oferują „kreatywne przebieranki” dla najmłodszych. Jest to dobra okazja do upamiętnienia szalonych chwil na zdjęciach.

Coraz częściej można spotkać się  z niebanalnymi pomysłami na rozkręcenie przyjęcia urodzinowego tj. profesjonalna maszyna do robienia waty cukrowej i popcornu oraz olbrzymie zamki dmuchane. Firmy animacyjne mogą zająć się nie tylko organizacją zabaw, ale również  przygotowaniem zaproszeń dla gości, tortu, poczęstunku oraz dekoracją sali.  Zapewnienie Państwu dopasowanej do oczekiwań oferty nie musi wiązać się z wygórowaną ceną. Moc atrakcji dla dzieci może być zapewniona poprzez różne pakiety, które firmy dostosowują indywidualnie do klienta. Prawda jest taka, że wszystko zależy od tego co Państwo wybiorą. Ceny wahają się od 200 zł do 1000 zł.

Uwaga!!! Szukając usług animacyjnych warto zwrócić uwagę czy jest to profesjonalna firma. Często zdarza się, że imprezy urodzinowe są prowadzone przez  niekompetentne osoby, którym brakuje doświadczenia i odpowiedniego sprzętu do zabaw animacyjnych.

Podsumowując, podjęcie współpracy z firmą animacyjną jest idealnym rozwiązaniem dla każdego rodzica, który chce, aby maluch przeżył niezapomniane chwile w dniu urodzin.